آماده سازی و تجهیز پارکها و بوستانها برای استفاده خانواده ها در تابستان توسط شهرداری ها

📌فرماندار اسلامشهر تاکید کرد:
آماده سازی و تجهیز پارکها و بوستانها برای استفاده خانواده ها در تابستان توسط شهرداری ها / باید تلاش کنیم زمینه برای آرامش و امنیت خاطر خانواده ها در پارک ها فراهم شود

🔹فرماندار اسلامشهر بر ضرورت آماده سازی و تجهیز پارکها و بوستانهای شهرستان برای استفاده خانواده ها در تابستان توسط شهرداری ها تاکید کرد.

🔹به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر، حسین حبیبی که در جلسه ستاد فضای سبز شهرستان سخن می گفت با اشاره به افزایش حضور خانواده ها در فصل تابستان در پارکها و بوستانها اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا زمینه لازم برای تامین آرامش و امنیت خاطر خانواده ها در پارک ها فراهم شود.

🔹وی با اشاره به اهمیت بازدید میدانی شهرداران و مدیران فضای سبز شهرداری ها از پارکها و احصاء کمبودهای احتمالی گفت: ترمیم فضای سبز پارکها، تامین روشنایی مناسب و استقرار وسائل بازی مناسب و استاندارد از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

🔹فرماندار اسلامشهر ادامه داد: برای تامین امنیت و آرامش خانواده ها در پارکها و پیشگیری از ایجاد مزاحمت های احتمالی توسط اراذل و اوباش علاوه بر حضور محسوس گشت های انتظامی، شهرداری ها می توانند از خدمات شرکت های انتظام تحت قرار داد با فراجا نیز کمک بگیرند.

🔹وی همچنین خاطر نشان کرد: ادارات و نهادهای فعال در حوزه فرهنگ و هنر از جمله اداره ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری می توانند از فرصت حضور پررنگ خانواده ها در پارکها و بوستانها برای اجرای برنامه های اثرگذار فرهنگی، هنری و مذهبی متناسب با مناسبت های پیش رو استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست