المپیاد استعدادهای برتر در دفتر فرماندار شهرستان

برگزاری جلسه هماهنگی میزبانی اسلامشهر در المپیاد استعدادهای برتر در دفتر فرماندار شهرستان

جلسه هماهنگی میزبانی اسلامشهر در «المپیاد استعداد های برتر»با حضور کرمعلی ایرجی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و روسای هیئت‌های ورزشی استانی و شهرستانی بوکس، بدمینتون و شمشیربازی در دفتر فرماندار شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی در سخنانی در این جلسه با اشاره به آمادگی شهرستان جهت میزبانی از این المپیاد ورزشی اظهار داشت: اسلامشهر در اکثر رشته های ورزشی از قهرمانان و مدال آوران موفق که در مسابقات المپیک، جهانی و بین المللی برای ایران اسلامی افتخار آفرینی کردند برخوردار است.
وی با اشاره به ضرورت توجه به ورزش، فعالیتهای ورزشی را یکی از قدرتمندترین راهکارها برای مدیریت هیجان و موثر در کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد و گفت: ورزش نقش بسزایی در رشد و سالم سازی جسم و روح انسانها دارد.
رئیس شورای ورزش و جوانان شهرستان با تاکید بر ضرورت گسترش زیر ساخت های ورزشی گفت: با توجه به محدودیت های موجود در منابع دولتی، باید بیش از گذشته از ظرفیت بخش خصوصی و مردمی در ساخت فضاهای ورزشی جدید و حمایت از ورزشکاران و تیم های ورزشی کمک گرفت.
در ادامه این جلسه ایرجی معاون امور ورزش اداره کل نیز هدف از برگزاری این المپیاد ورزشی را ر رشد و سالم سازی جسم و روح دانست و گفت: برترینهای استان تهران به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.
وی افزود: اسلامشهر در ۱۲ رشته جهت میزبانی اعلام آمادگی کرده بود که در نهایت میزبانی مسابقات استانی المپیاد استعداد های برتر در رشته های بوکس، بدمینتون و شمشیر بازی به این شهرستان اختصاص یافت.

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست