ایمن سازی و روان سازی تردد ۲۵۰ هزار خودروی عبوری از میدان الغدیر  

فرماندار اسلامشهر:
پروژه اصلاح هندسی و تعریض میدان الغدیر رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت/ ایمن سازی و روان سازی تردد ۲۵۰ هزار خودروی عبوری از میدان الغدیر

فرماندار اسلامشهر گفت: پروژه اصلاح هندسی و تعریض میدان الغدیر و بلوار حضرت معصومه(س) که یکی از بزرگترین پروژه های روان سازی ترافیک در شهرستان بود رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی در سخنانی در آئین بازگشایی مجدد میدان الغدیر از عوامل اجرایی، پشتیبانی و نظارتی این پروژه قدردانی کرد و گفت: با اصلاح هندسی و تعریض صورت گرفته علاوه بر ایمن سازی مسیر، تردد ۲۵۰ هزار خودرویی روزانه این محور نیز روان سازی و تسهیل خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامشهر برای اجرای این پروژه که به صورت شبانه روزی از اواخر بهمن ماه سال گذشته آغاز و امروز به پایان رسید، افزود: علاوه بر مردم اسلامشهر، ساکنان شهرستانهای بهارستان و رباط کریم نیز از این محور پرتردد استفاده می کنند و با اقداماتی که صورت گرفت گره های ترافیکی این محدوده که موجب گلایه مردم بود برطرف شد.

گفتنی است در روند اجرای این پروژه ۳۵ هزار متر مربع تعریض و اصلاح هندسی صورت گرفت، سه کیلومتر جدول گذاری و سه کیلومتر نیوجرسی نصب و چراغ راهنمایی میدان الغدیر نیز حذف شد.

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست