بازدید فرماندار اسلامشهر از حوزه های کنکور سراسری

بازدید فرماندار اسلامشهر از حوزه های کنکور سراسری/رقابت ۶۲۷۱ داوطلب اسلامشهری در کنکور امسال

فرماندار اسلامشهر از حوزه های برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۲ که با حضور ۶۲۷۱ داوطلب در دو روز در شهرستان برگزار شد، بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر, در حاشیه این بازدیدها که اکبر قنبری مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر نیز حضور داشت، حسین حبیبی در سخنانی با بیان اینکه برگزاری این آزمون با حجم گسترده و پرشمار داوطلبان، وظیفه ای خطیر و کاری بسیار حساس است که نیاز به برنامه ریزی گسترده دارد اظهار داشت: مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر در چند ماه گذشته با برنامه ریزی‌ها و تشکیل جلسات مختلف به منظور برگزاری با کیفیت این آزمون، نقش موثری به عنوان حوزه مرکزی شهرستان برعهده داشت.
وی با بیان اینکه با همت و تلاش عوامل اجرایی،شاهد برگزاری منظم و سلامت آزمون سراسری در سال ۱۴۰۲ در شهرستان بودیم، افزود: از زحمات کارکنان پرتلاش مدیریت آموزش و پرورش در حوزه‌های اجرا، نیروهای خدوم فراجا، دستگاه های خدمات رسان از جمله ادارات آب، برق، گاز، مخابرات، اورژانس، آتش نشانی و همچنین اعضای شورای تامین اسلامشهر که به برگزاری مطلوب کنکور سراسری در شهرستان کمک کردند، قدردانی می شود.
گفتنی است در روز نخست کنکور سراسری (چهارشنبه ۱۴ تیرماه ) در گروه آزمایشی علوم ریاضی ۱۰۶۳ نفر، در گروه آزمایشی علوم انسانی ۱۵۰۱ نفر و در گروه آزمایشی هنر ۳۴۱ نفر به رقابت پرداختند. همچنین امروز پنج شنبه ۱۵ تیرماه نیز در گروه آزمایشی علوم تجربی ۲۵۵۹ نفر و در گروه زبان‌های خارجی ۸۰۷ نفر در این آزمون شرکت کردند.

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست