بازدید فرماندار شهرستان از سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اسلامشهر

بازدید فرماندار شهرستان از سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اسلامشهر/ قدردانی حسین حبیبی از اجرای برنامه‌های اثربخش فرهنگی، قرآنی و هنری در اسلامشهر

 

فرماندار اسلامشهر ضمن بازدید از بخش های مختلف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر، فعالیت‌های انجام شده و نحوه عملکرد این سازمان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر، در این بازدید که شهردار اسلامشهر نیز حضور داشت، حسین حبیبی از تلاش ها و فعالیت ها حجت الاسلام میرزاپور رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در اجرای برنامه‌های اثربخش فرهنگی، قرآنی و هنری در اسلامشهر قدردانی کرد.

فرماندار اسلامشهر عملکرد این سازمان در سال گذشته را موفق ارزیابی کرد و گفت: باید قدر این زحمات و تلاش ها را دانست زیرا علی رغم شرایط و مسائل متعدد در سال ۱۴۰۱ که سال سخت ضد فرهنگی بود، سازمان فرهنگی شهرداری اسلامشهر توانست برنامه های متنوع و متعدد خوبی از نظر کمی و کیفی در شهرستان اجرا کند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت همکاری و مشارکت کلیه نهادها و ارگان های فرهنگی و توجه به اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ایام تابستان بر ضرورت تعامل بیش از پیش سازمان فرهنگی شهرداری با اداره آموزش و پرورش تاکید کرد.

همچنین حجت الاسلام میرزاپور رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر ضمن ارائه گزارشی از اهم برنامه های اجرا شده توسط این سازمان از حمایت ها و پشتیبانی های همه جانبه فرماندار شهرستان، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای اسلامی و سپاه اسلامشهر و فعالان فرهنگی محلات جهت پیشبرد اهداف فرهنگی شهرستان و هرچه بهتر برگزار شدن برنامه ها تقدیر و تشکر کرد.

 

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست