بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روستاهای شهرستان اسلامشهر

بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روستاهای شهرستان اسلامشهر/ تجلیل از دهیاران نمونه شهرستان بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

 

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با همراهی داود سرمدی معاون عمرانی فرماندار اسلامشهر و مسلم مولایی بخشدار مرکزی از روستاهای حسین آباد، شاتره و بهرام آباد بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز  اسلامشهر، سید حبیب موسوی در این بازدیدها روند اجرایی پروژه های عمرانی، خدماتی و… این روستاها را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

همچنین مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با حضور در بخشداری مرکزی پاسخگوی جمعی از اهالی روستاهای شهرستان بود.

سید حبیب موسوی همچنین در ادامه برنامه های خود در اسلامشهر در جلسه ای که بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها با حضور دهیاران و جمعی از اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان در فرمانداری برگزار شد شرکت کرد.

وی در سخنانی در این جلسه با تاکید بر ضرورت توجه اعضای شوراهای اسلامی به وظایف نظارتی که برعهده دارند، از دهیاران نیز خواست تا توجه ویژه ای به رعایت آئین نامه های مالی مربوط به دهیاری ها، پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها و… داشته باشند.

همچنین در این جلسه از دهیاران شاتره، حسن آباد خالصه و علی آباد قاجار به عنوان دهیاران نمونه بخش های مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه تجلیل به عمل آمد.

 

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست