بخشداران و دهیاران برای اجرای طرح «اقدام جهادی روستامحور» در سال جدید برنامه ریزی کنند

فرماندار اسلامشهر:
بخشداران و دهیاران برای اجرای طرح «اقدام جهادی روستامحور» در سال جدید برنامه ریزی کنند/ ضرورت پیگیری اخذ جرائم ماده ۹۹ توسط دهیاری ها

🔹️فرماندار اسلامشهر گفت: بخشداران و دهیاران برای اجرای طرح «اقدام جهادی روستا محور» با مشارکت تمامی ادارات خدمات رسان شهرستان در سال جدید برنامه ریزی کنند.
🔹️به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز،حسین حبیبی که در جمع بخشداران و دهیاران شهرستان سخن می گفت بر ضرورت تمرکز بر رفع مسائل و موضوعات مهم روستاها تاکید کرد و اظهار داشت: حضور و خدمات دولت باید در بخش ها و روستاها نیز برای ساکنان آنها قابل مشاهده باشد.
🔹️وی با بیان اینکه پیگیری های لازم جهت تسریع در تعیین تکلیف بازنگری طرح هادی روستاها انجام خواهد شد خاطر نشان کرد: تعیین نظام مند مسائل اولویت دار روستاها و تعریف راهبرد مشخص برای رفع آنها نیز میبایست توسط بخشداران و دهیاران انجام شود.
🔹️فرماندار اسلامشهر در ادامه با اشاره به اهمیت اخذ جرائم ماده ۹۹ توسط دهیاری ها تصریح کرد: اخذ این جرائم به عنوان حقوق بیت المال باید با جدیت انجام شده و جرائم دریافتی نیز صرف عمرانی و آبادی روستا شود.
🔹️وی همچنین بر ضرورت حفظ هویت روستاهای شهرستان تاکید کرد و گفت: حفظ اراضی کشاورزی، کمک به رشد تولیدات این بخش، مقابله جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز و غیر کاربری اراضی روستاها در این زمینه موثر خواهد بود.
گفتنی است در این نشست بخشداران مرکزی، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی و دهیاران شهرستان به بیان اهم اقدامات، خدمات و فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست