برخورد با خاطیان برنامه هنجارشکنانه اداره ارشاد

درخواست فرماندار اسلامشهر از سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران برای برخورد با خاطیان برنامه هنجارشکنانه اداره ارشاد

🔹فرماندار اسلامشهر از مهدی رمضانی چابک سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خواست تا ضمن صدور دستور بررسی دقیق برنامه هنجارشکنانه اجرا شده در اداره ارشاد شهرستان با خاطیان و افرادی که در این برنامه سهل انگاری داشتند برخورد لازم انجام شده و در اسرع وقت در صورت نیاز مقصران این اتفاق در هر جایگاهی که هستند برکنار شوند.

🔹به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر، حسین حبیبی با بیان اینکه حضور دو، سه دختر بدون رعایت حجاب شرعی در یکی از کلاس های موسیقی مربوط به انجمن موسیقی شهرستان در سالن همایش اداره ارشاد موجبات ناراحتی و گلایه علما و مردم مومن و مذهبی شهرستان هزار شهید اسلامشهر را فراهم ساخته اظهار داشت: متاسفانه علیرغم تذکر مسئول انجمن موسیقی در همین برنامه درخصوص ضرورت رعایت حجاب، سهل انگاری و قصوری رخ داده که باید به دور از جوسازی ها و مسائل حاشیه ای به آنها رسیدگی شود.

🔹وی با بیان اینکه قاطبه جامعه فرهنگی، هنری شهرستان اسلامشهر را افرادی عاشق ایران، متعهد و توانمند تشکیل می دهند، افزود: از هنرمندان و مسئولان انجمن های‌مختلف شهرستان درخواست داریم همچون گذشته رعایت ارزش های دینی و اخلاقی جامعه و قوانین و مقررات کشورمان را در اجرای برنامه های خود مد نظر قرار دهند.

🔹فرماندار اسلامشهر همچنین با اشاره به موضوعات مربوط به عدم تغییر مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان در دو سال گذشته و تغییرات صورت گرفته در سطح مدیران ادارات پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم نیز گفت: استفاده از مدیران توانمند بومی به عنوان یک اصل مهم در انتصاب مدیران ادارات مورد توجه بوده و در خصوص اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نیز در یک سال و نیم گذشته علیرغم معرفی سه فرد توانمند از سوی شهرستان، مدیر کل پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به دلایل قانونی و بعضاً غیر منطقی با انتصاب این افراد برای مدیریت اداره ارشاد اسلامشهر موافقت نکرد.

🔹وی در ادامه خاطر نشان‌ کرد: مجددا از متولیان امر درخواست داریم در فضایی به دور از هیجان با خاطیان این اتفاق برخورد قانونی داشته باشند تا مرهمی بر دلهای رنجور دلسوزان واقعی باشد و پاسخی مناسب به دغدغه های ایجاد شده داده شود.

🔹️فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه درخصوص افرادی که در روزهای اخیر در فضای مجازی توهین‌هایی علیه دیگران منتشر کردند و همچنین پشت پرده این جریانات مواردی در روزهای آتی بیان خواهد شد گفت: سالم سازی فضای مجازی در جلسات شورای تامین در هفته های اخیر مورد تاکید قرار گرفته و در این‌مقطع نیز از دادستان شهرستان و پلیس فتا درخواست داریم‌تا با افرادی که با جوسازی برای شهرستان حاشیه ایجاد کرده و تلاش می کنند تا با تخریب، توهین و تهمت به دیگران اسم و رسم و جایگاهی برای خود کسب کنند برخورد قانونی داشته باشند.

🔹️وی تصریح کرد: در این قضیه برخی که هیچ هزینه ای برای عفاف و حجاب نداده اند با تندروی و بعضاً از سر کینه و غرض به شخصیت فردی که عزیزترین عضو خانواده اش را در راه حفظ کیان کشور و ارزش های اسلامی از جمله حجاب و عفاف تقدیم کرده و سالها از نعمت داشتن پدر محروم بوده توهین کرده و از الفاظی مانند بی‌غیرت و… استفاده کردند که بابت این ظلم باید استغفار کنند.

🔹️حسین حبیبی افزود: یادمان باشد که مطالبه گری و انقلابی گری را باید از سیره و منش والای ولی امر مسلمین و مقتدای انقلاب اسلامی بیاموزیم تا از دایره تقوا و انصاف خارج نشویم.

🔹️وی با بیان اینکه همه ابعاد این قضیه بطور جدی پیگیری خواهد شد تا هرگونه تصمیم لازم اتخاذ شود، ادامه داد: قطعا باید با تمام توان در برابر حرام شرعی و سیاسی ( توطئه کشف حجاب ) ایستاد ولی از برخورد هیجانی نیز پرهیز کرد.

🔹️فرماندار اسلامشهر در پایان ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) افزود: به نظر می رسد در این ایام‌همه توجهات باید به حضور منسجم مردم و عاشقان امام‌حسین(ع) در هیات‌مذهبی برای آشنایی هرچه بیشتر با معارف اهل بیت علیهم السلام و اهداف والای قیام‌امام حسین(ع) باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست