تاکید محمد صائبی بر ضرورت آموزش و توانمند سازی مدیران روابط عمومی ادارات

برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های اسلامشهر با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران/ تاکید محمد صائبی بر ضرورت آموزش و توانمند سازی مدیران روابط عمومی ادارات

 

جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های شهرستان اسلامشهر با حضور محمد صائبی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و امین اسدی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر محمد صائبی در سخنانی در این جلسه بر ضرورت توجه به آموزش و توانمند سازی مدیران روابط عمومی ادارات تاکید کرد و گفت: ارائه آموزش های نوین و کاربردی در حوزه روابط عمومی می تواند به ارتقاء عملکرد روابط عمومی های ادارات و نهادهای اجرایی کمک کند.

وی با بیان اینکه شرح وظایف، سیاست ها و دستورالعمل های فعالیت روابط عمومی های استان تهران بزودی ابلاغ خواهد شد، افزود: عملکرد خوب روابط عمومی ها می تواند به افزایش رضایتمندی مردم از خدمات نهادهای مختلف کمک کند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با بیان اینکه شبکه واحد اطلاع رسانی با محوریت استانداری در بستر شبکه های اجتماعی ایجاد شده، خاطر نشان کرد: انتشار و انعکاس دستاوردها و خدمات دستگاهها در سطح جامعه به امید آفرینی در جامعه منجر می شود.

همچنین امین اسدی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار اسلامشهر نیز در سخنانی در این جلسه با بیان اینکه روابط عمومی ها قلب تپنده و زبان گویای هر اداره و سازمانی هستند گفت: تبیین دستاوردهای دولت، پرداختن به ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان در حوزه های مختلف و انعکاس اقدامات موثر و خدماتی که ارائه می شود باعث دلگرمی و ایجاد امید در جامعه خواهد شد.

 

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست