تجلیل فرماندار اسلامشهر از تلاشگران و پیشکسوتان عرصه کشاورزی

 

تجلیل فرماندار اسلامشهر از تلاشگران و پیشکسوتان عرصه کشاورزی/ حسین حبیبی: ۶۵ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان در سه ماهه نخست امسال آزادسازی شد

همزمان با هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی، آئین تجلیل از تلاشگران و پیشکسوتان عرصه کشاورزی با حضور حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که حجه الاسلام برقراری امام جمعه اسلامشهر نیز حضور داشت حسین حبیبی در سخنانی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: جهادگران عرصه تولید در بخش های مختلف بویژه کشاورزی علیرغم تمام محدودیت ها و تحریم ها مردانه برای تولید بیشتر و ایجاد فرصت های شغلی جدید در تلاش هستند.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم تا در قالب برنامه «چهارشنبه ها با تولید» مدیران عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را به مراکز تولیدی، کشاورزی و دامداری ببریم تا از نزدیک سختی ها و مشقت هایی که تولید کنندگان متحمل می شوند را ببینند افزود: از این طریق مدیران نیز تلاش مجاهدانه شما برای تولید را میبینند و برای رفع مسائل، کمبودها و مشکلات شما با توان بیشتری تلاش می کنند.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی برای رفع مشکلات تلاشگران بخش کشاورزی و دامداری شهرستان گفت: موضوع مهم بازنگری در حقآبه بخش کشاورزی اسلامشهر از تصفیه خانه های واوان و فیروز بهرام که جز مصوبات سفر وزیر وقت جهاد کشاورزی به شهرستان بود نیز بصورت ویژه در دست پیگیری قرار دارد.

حسین حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود به آزادسازی 65 هکتار از اراضی کشاورزی در بخش های مرکزی، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی در سه ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و گفت: حفظ کاربری اراضی کشاورزی و مقابله جدی با ساخت و سازهای غیر مجاز در مزارع و باغات شهرستان جزء اولویت های کاری ماست چرا که اگر زمین کشاورزی نباشد تولیدی نخواهد بود.

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست