تذکر فرماندار شهرستان به مدیران شهرداری اسلامشهر

تذکر فرماندار شهرستان به مدیران شهرداری اسلامشهر

 

فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات مدیران، کارکنان و کارگران شهرداری در تذکری خطاب به مدیران شهرداری اسلامشهر گفت: تصمیم اخیر اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر مبنی بر طرح سوال از شهردار نباید کوچکترین خللی در خدمات دهی به مردم ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر حسین حبیبی که صبح امروز در بازدید فصلی از شهرداری اسلامشهر سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در روزهای اخیر مواردی درخصوص کند شدن روند خدمتی به مردم در برخی قسمت ها در شهرداری شنیده می شود که به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و هیچ مدیر و کارمندی حق ندارد کار مردم را زمین بگذارد.

وی با بیان اینکه طرح سوال و استیضاح شهردار حق قانونی اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم است و شهردار نیز میبایست به این سوالات پاسخ دهد، افزود: این موارد باید با احترام و در فضایی آرام و منطقی صورت گیرد و در نهایت این اعضای شورای شهر هستند که باید مستقلانه و به دور از دخالت دیگران آنچه صرفه و صلاح شهر و مردم است را انتخاب کنند، تصمیم نهایی اعضای شورا برای همه قابل احترام خواهد بود.

فرماندار اسلامشهر ضمن انتقاد از برخی توهین ها و فشارهایی که علیه اعضای شورای اسلامی به راه افتاده ادامه داد: کسی حق ندارد عضو شورایی را به دلیل پرسیدن سوال از شهردار و یا عدم همراهی با این روند تحت فشار بگذارد. اعضای شورای شهر و شهردار اسلامشهر نیز در فضای منطقی و آرام اجازه سوءاستفاده بدخواهان از شرایط پیش آمده را ندهند.

وی با بیان اینکه متاسفانه در فضای مسموم ایجاد شده در شبکه های اجتماعی و رسانه ای حتی دکتر مهدی شریفیان نماینده پرتلاش، خدوم و دلسوز مردم در مجلس و برخی ائمه جمعه شهرستان نیز مورد تهمت و افترا قرار گرفتند، تصریح کرد: حفظ حرمت جایگاهها و آرامش شهرستان، تمکین همه از قانون و تداوم روند خدمت رسانی به مردم جزء خطوط قرمز ماست و اجازه نخواهیم داد بدخواهان و افراد سودجو از این شرایط سوءاستفاده کنند.

حسین حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه علیرغم بحران ها و مشکلاتی که در سال گذشته ایجاد شد خدمات قابل توجهی در حوزه های مختلف به مردم ارائه شد گفت: امسال نیز همه باید تلاش کنیم تا گشایش های قابل توجهی در امر خدمات دهی به مردم در شهرستان ایجاد شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست