تکلیف ساختمانهای با رای رفع خلاف روشن شد

رئیس شورای اسلامی شهرستان اسلامشهر خبر داد؛
تکلیف ساختمانهای با رای رفع خلاف روشن شد / پیگیری‌ها برای ادامه حفاری مترو اسلامشهر تا میدان قائم قوت می‌گیرد.

➕عظیمی با اعلام این خبر گفت: بر اساس قانون ابلاغی، مالکانی که دارای رای تخریب از ماده صد شهرداری بوده اند با مراجعه به شهرداری اسلامشهر می توانند با پرداخت جریمه و عوارض متعلقه، پایان کار خود را دریافت کنند.
🔹عظیمی در ادامه افزود: چنانچه ساخت و ساز صورت گرفته بر خلاف مفاد پروانه و یا بدون پروانه ساختمانی بوده است، ولی شهرداری آن ساخت و ساز را از لحاظ اصول سه گانه فنی، بهداشتی و شهرسازی تایید کند، مالک موظف است علاوه بر عوارض صدور پروانه نسبت به بخش پرداخت نشده جریمه تا پایان دی ماه 1402 اقدام کند.
➕عظیمی ابراز کرد: ضمن آنکه این مالکان پس از سالها انتظار می توانند تکلیف ساخت و سازهای خود را روشن کنند، یک موقعیت استثنایی درآمدزایی نیز برای شهرداری ایجاد خواهد شد و بر همین اساس با ایجاد یک موقعیت عالی با افزایش نسبی درآمدهای شهرداری اسلامشهر، تسریع در تکمیل پروژه های عمرانی در سطح شهر نیز میسرتر خواهد شد.
رییس شورای اسلامی شهر ستان اسلامشهر تاکید کرد: ضمنا پیگیری ها برای ادامه حفاری مترو تا میدان قائم را قوت خواهیم بخشید تا با مصوبه شورای اسلامشهر، این امکان، همزمان با پایان یافتن حفاری تا میدان نماز، صورت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست