حضور شهردار اسلامشهر در شورای پژوهش مرکز علمی و کاربردی واحد اسلامشهر

حضور شهردار اسلامشهر دکتر محسن حمیدی در شورای پژوهش مرکز علمی و کاربردی واحد اسلامشهر⁹


🔻تاکید شهردار بر ادامه روند رو به رشد گذشته شورای پژوهش مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر

 

🔹️ دکتر حمیدی، شهردار اسلامشهر به دعوت شورای پژوهش مرکز در این جلسه پژوهشی شرکت کرد.

به گزارش آرات نیوز، در این جلسه که در سالروز شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها برگزار شد ، بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط دکترسیدجلال عرفانیان،معاون فرهنگی_دانشجویی، دکتر الماسی ، رئیس مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر ضمن خوش آمدگویی و خیر مقدم به شهردار ، مواردی را درباره مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر توضیح داد و ضمن اعلام اقدامات مهم این مرکز درسطوح شهرستانی ، استانی و ملی بر تعاملات فی مابین این مجموعه آکادمیک با مدیریت شهری تاکید نمود. مهندس کامکار، مدیر گروه فناوری اطلاعات مرکز ، به پخش کلیپ آماده شده از دستاوردهای مرکز و توضیحات و پیشنهاداتی درباره همکاری های فی مابین ارائه داد. در ادامه این نشست تخصصی، در دفترنوآوری مرکز علمی کاربردی خانه کارگر واحد اسلامشهر ‌، مهندس حبیب جلیلی با پیشنهاداتی در حوزه مدیریت شهری و توضیحاتی درباره نحوه همکاری و برگزاری استارتاپی در زمینه مدنظر شهردار افزود: پیشنهادات و راه کارهایی درباره انتخاب عنوان‌هایی مثل شهر هوشمند و… داریم.در ادامه این نشست مهندس پژمان الماسی ، مدیر پژوهش مرکز گفت : در ادامه روند رو به رشد مرکز نوآوری و شورای پژوهش این مرکز آکادمیک به جهت ارائه راهکارهای کاملا علمی و اجرایی یاری مدیریت شهری از لحاظ مادی ومعنوی عین مطلوب است که از شهردار انتظار یاری در این مهم را داریم.

در ادامه این نشست دکتر حمیدی با اشاره به سبقه تحصیلاتی و اجرایی خویش گفت: این اقدامات پژوهشی و فرهنگی در این مرکز که حداقل سه بار در این دانشگاه توفیق حضور شده ، قابل تقدیر است. وی ادامه داد: اسلامشهر اقداماتی فرهنگی بسیاری انجام می‌شود و شهر قرآنی عنوان شایسته ای است که به این شهرستان پرتراکم داده شده است. شهردار اسلامشهر افزود: اقدامات نوآورانه و پژوهش محورانه این مرکز آکادمیک قابل تحسین است اما تجربه ثابت کرده فقط اقدامات جهادی آکادمیک است که می‌تواند باعث شکوفایی کشور گردد.

دکتر حمیدی ضمن تاکید بر ادامه روند مثبت علمی در این دانشگاه ادامه داد: ایجاد کارگروه تخصصی مشترک این مرکز و شهرداری اسلامشهر می‌تواند منجر به برکاتی برای شهر گردد و مهندس محمدجواد محمودیان مشاور خود را مسئول پیگیری و ایجاد کارگروه و تعاملات بین شهرداری و مرکز علمی کاربردی اسلامشهر معرفی کرد .وی ادامه داد: از اولویت‌ها و تاکیدات شورای شهر ایجاد شهر هوشمند است که پیشرو در این مهم در کشور شهر مشهد مقدس میباشد. دکتر حمیدی در آخر بر پیگیری و اقدامات مشترک این دانشگاه و شهرداری جهت آماده نمودن طرح های اجرایی در راستای شهر هوشمند تاکید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست