دستگیری باند سارقان گوشی قاپ وکشف ۲۵ فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر

گروه استان ها – غرب استان تهران – فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری باند ۵ نفره سرقت گوشی در شهرستان اسلامشهر و کشف ۲۵ فقره سرقت خبرداد .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ” محمدرضا علیزاده ” در این خصوص اظهار داشت : مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت در دستور کار کلانتری های شهرستان اسلامشهر قرار گرفت . وی افزود : تیم های گشت نامحسوس کلانتری بخش چهاردانگه در اجرای این ماموریت ضربتی با توجه به سرنخ های موجود به چند جوان موتور سوار را به عنوان مظنون تحت نظر قرار دادند و هنگامی که آنها قصد سرقت گوشی تلفن همراه فردی را داشتند وارد عمل شدند . فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر تصریح کرد : ماموران کلانتری در یک اقدامی ضربتی ، ۵ نفر اعضای این باند سارقان به عنف و گوشی را دستگیر کرده و جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند . این مقام انتظامی بیان داشت : متهمان در تحقیقات اولیه تاکنون به ۲۵ فقره گوشی قاپی در محدوده بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر اعتراف کردند .وی در پایان از شهروندان خواست در ((پیشگیری از گوشی قاپی )) موارد زیر را جدی بگیرند
۱- سارقان گوشی قاپ در معابر عمومی بیشتر بوسیله موتورسیکلت دست به سرقت دستگاه های همراه گران قیمت می زنند پس همواره مراقب موتورسواران در معابر عمومی باشید .
۲- درهنگام توقف خودرو درصورت گفتگو با گوشی همراه از بالابودن شیشه خوروو اطمینان حاصل کنید.
۳- در هنگام استفاده از تلفن همراه در معابر و خیابان تا حد ممکن از جاهای مسقف و فروشگاه ها استفاده کنید و در معرض ربایش تلفن قرارنگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست