دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت در اسلامشهر

دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت در اسلامشهر

 

سرهنگ محمدرضا علیزاده ، فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر:

با هوشیاری ماموران کلانتری ۱۵ امام زاده عقیل (ع) ، فردی که همسر خود را به علت اختلافات خانوادگی به قتل رسانده و متواری شده بود، در کمتر ۲۴ ساعت دستگیر شد.

 

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،در تماسی تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر يك مورد قتل ، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۵ امام زاده عقیل علیه السلام برای بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

 

با حضور پلیس در صحنه جرم مشخص شد خانمی ۲۷ ساله به وسیله چاقو به قتل رسیده است. در بررسی اولیه پلیس و تحقیقات صورت گرفته محرز گردید همسر مقتول ، به دلیل داشتن اختلافات خانوادگی با او درگیر، همسرش را به قتل رسانده و با فرزند ۴ ماهه خود از محل متواری شده است.

ماموران انتظامی با انجام فعالیت های اطلاعاتي ، سرنخی از حضور متهم در شهر تهران بدست آوردند از این رو با هماهنگی پلیس راه آهن و بررسی شواهد ، در عملیاتی متهم را قبل از خروج از کشور دستگیر ، پرونده تکمیل و متهم برای طی مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد .

 

توصیه پلیس به هموطنان گرامی :

درگیری های ساده و از روی تعصب های بیجا ، تاکنون بسیاری از خانواده ها را عزادار کرده و تعداد زيادي نيز به خاطر نداشتن کنترل مناسب بر رفتار خود در زندان به سر می برند.

 

بسياري از قتلها بدون برنامه ریزی قبلی و به وسیله سلاح سرد رخ مي دهد، برای متهمان جز پشيماني ، حبس و انتظار برای قصاص چیزی دیگری به همراه ندارد

 

بیایید بیشتر مراقب رفتار و برخوردهای خود باشیم .

 

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر‌محمدجواد‌محمودیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست