دستگیری 145 اراذل و اوباش نوظهور در اسلامشهر

دستگیری 145 اراذل و اوباش نوظهور در اسلامشهر

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری 145 نفر از اراذل و اوباش نوظهور و ۱۰۶ قبضه انواع سلاح سرد ویک قبضه کلت کمری خبر داد.
به گزارش خبری آرات نیوز ، سرهنگ ” محمدرضا علیزاده ” در تشریح این خبر اظهار داشت : با اجرای طرح اجتماعی محله محور با هدف ایجاد محیطی امن و برای پاکسازی پارک ها و تفرجگاه های شهرستان اسلامشهر و جمع آوری حاملان سلاح سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی افزود : در 24 ساعت گذشته مأموران موفق به دستگیری 106 نفراز اراذل و اوباش و کشف تعداد 106 تیغه انواع سلاح سرد ، یک قبضه کلت کمری ، 81 عدد فشنگ جنگی ، یک عدد شوکر در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله چهاردانگه ، شهرک واوان ، احمد آباد مستوفی ، شهرک مطهری و پارک ها و بوستان هاو سایر محلات شدند .
و در اجرای این طرح تعداد ۲۶ نفر خرده فروش ، 13 نفر سارق نیز در این طرح دستگیر شدند .
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه متهمان از جرائمی از قبیل شرارت ، ایجاد مزاحمت ، استفاده از سلاح سرد ، نگهداری و توزیع مواد مخدر را در پرونده کیفری خود دارند ، تصریح کرد : متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .
سرهنگ علیزاده در پایان خاطرنشان کرد : پلیس با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می کند ، تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد و شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه فوریت های پلیسی 110 با ما در میان بگذارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست