دعوت فرماندار اسلامشهر از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت فرماندار اسلامشهر از مردم مومن و روزه دار شهرستان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

فرماندار اسلامشهر در پیامی از اقشار مختلف مردم مومن و روزه دار شهرستان دعوت کرد تا با حضور گسترده و پرشکوه خود در راه پیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر همبستگی و حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و انزجارشان را از رژیم جنایتکار صهیونیستی اعلام دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر متن پیام حسین حبیبی بدین شرح است:
بار دیگر در آستانه روز جهانی قدس این یادگار و ابتکار الهی امام راحل(ره) قرار داریم و ملت های مسلمان در کشورهای اسلامی و همچنین آزادیخواهان در اقصی نقاط جهان خودشان را آماده می کنند تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همبستگی شان را با ملت مظلوم فلسطین اعلام کنند.
رژیم صهیونیستی که امروز به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب دچار «گرفتاری های هولناک» و «تزلزل سیاسی» است، همچون لانه عنکبوت در آستانه فروپاشی است و ان شاءالله زودتر از وعده صادق امام خامنه‌ای (مدظله‌‌العالی) درباره پایان عمر این رژیم غاصب در ۲۵ سال آینده شاهد اضمحلال این رژیم خونخوار و آزاد سازی قدس شریف خواهیم بود.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد شهدای محور مقاومت از اقشار مختلف مردم مومن و روزه دار شهرستان دعوت می کنم تا با حضور گسترده و پرشکوه خود در راه پیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایتشان را از مردم مظلوم فلسطین و انزجارشان را از رژیم جنایتکار صهیونیستی اعلام دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست