دیدار دکتر مهدی شریفیان با وزیر صنعت، معدن و تجارت

 دیدار دکتر مهدی شریفیان با وزیر صنعت، معدن و تجارت

مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی با دکتر سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه ملت، شریفیان در این دیدار با اشاره به ظرفیت مطلوب شهرستان اسلامشهر در حوزه صنعت، تولید و خدمات و فعالیت ۳۳ اتحادیه، گفت: همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صنعتگران و تولیدکنندگان این شهرستان، تأمین #مواد_اولیه است که تولید را با چالش روبرو می‌کند و باید وزرات صمت برای رفع این مشکل تدبیر کند.

وی در ادامه با اشاره به پیگیری‌های مستمر برای احداث #شهرک_صنعتی اسلامشهر گفت: علیرغم تمام تلاش‌هایی که تاکنون صورت گرفته متأسفانه احداث شهرک صنعتی اسلامشهر به نتیجه نرسیده که این امر امکان ساماندهی صنایع، جذب سرمایه‌گذار، توسعه کارگاه‌ها و شرکت‌ها را مختل کرده و از سویی موجب گسترش ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه شده است.

شریفیان با اشاره به آخرین پیگیری‌ها در خصوص وضعیت شرکت #کیان_تایر گفت: خوشبختانه مراحل واگذاری شرکت ورشکسته کیان تایر به یکی از شرکت‌های خودروسازی در مراحل نهایی قرار دارد که به جهت اهمیت موضوع و دغدغه کارگران این شرکت، صدور دستور تسریع در انجام فرآیند واگذاری مورد درخواست است.

وی تصریح کرد: در سال مهار تورم و رشد تولید از وزارت صنعت، معدن و تجارت انتظار میرود، در راستای تحقق کامل #شعار_سال، به عنوان یک مجموعه پیشرو عمل کند و انشاءالله در پایان سال بتوانیم گزارش‌های امید بخش موفقیت های حاصله را با سربلندی به محضر مردم شریف کشور ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست