ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای آموزشی و پرورشی شهرستان در هفته گرامیداشت مقام معلم

فرماندار اسلامشهر تاکید کرد:
ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای آموزشی و پرورشی شهرستان در هفته گرامیداشت مقام معلم

فرماندار اسلامشهر بر ضرورت اطلاع رسانی دستاوردهای آموزشی و پرورشی شهرستان در هفته گرامیداشت مقام معلم تاکید کرد و گفت: مدیریت آموزش و پرورش اسلامشهر در سال گذشته در اکثر حوزه ها توفیقات خوبی به دست آورد.
به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،حسین حبیبی در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ که سخن می گفت با اشاره به در پیش بودن هفته گرامیداشت مقام معلم اظهار داشت: هفته معلم فرصت مناسبی است تا از یک سال تلاش و مجاهدت معلمان برای تربیت فرزندان ما که امانتی در دست آنان هستند، تقدیر شود.
وی همچنین با اشاره به حجم بالای کارها در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش با توجه به رشد جمعیت دانش‌آموزی شهرستان افزود: همچون سال گذشته ظرفیت ها و توانمندی های مجموعه اداری شهرستان از جمله در بخش کاهش آسیب های اجتماعی و ارائه خدمات عمرانی در کنار مجموعه آموزش و پرورش خواهند بود.
همچنین در این جلسه اکبر قنبری، مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در سخنانی با ارائه گزارش عملکرد اسفند سال گذشته و فروردین ماه به مواردی از جمله، تشکیل میز کار رتبه‌بندی معلمان، راه‌اندازی اتاق‌های بهداشت در مدارس، تهیه کوله‌پشتی امداد و نجات، اجرای طرح سنجش تحصیلی نوآموزان بدو ورود اشاره کرد.
وی در ادامه از اختصاص ۲میلیارد تومان اعتبار جهت تجهیز زمین چمن مصنوعی، ساخت سالن ورزشی چندمنظوره به همت معاونت تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست