طی نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور صورت گرفت

طی نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور صورت گرفت

 

انتقاد شدید نماینده مردم در مجلس از بی‌تدبیری وزارت بهداشت در تکمیل پروژه بیمارستان اسلامشهر

 

مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به معاون اول رئیس جمهور از تأخیر به وجود آمده در بهره‌برداری درمانگاه و تکمیل پروژه احداث بیمارستان اسلامشهر انتقاد کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر، مهدی شریفیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس طی نامه‌ای تفصیلی خطاب به دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور از بی‌تدبیری در تأخیر به‌وجود آمده در اجرای عملیات عمرانی پروژه احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر و عدم تخصیص اعتبارات کافی، ابراز گلایه و انتقاد کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت اعتبارات و پیشرفت پروژه شد.

 

گفتنی است در سفر سال گذشته رئیس جمهور به شهرستان اسلامشهر مقرر شده بود درمانگاه و اورژانس بیمارستان اسلامشهر تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد که بنا به دلایلی تاکنون محقق نشده است. همچنین طبق وعده رئیس‌جمهور مقرر شد بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر در سال ۱۴۰۲ به افتتاح شود که طبق گزارشات اخیر کارشناسان، طی مدت زمان سپری شده پس از سفر رئیس جمهور علیرغم پیگیری‌ها و تأکیدات نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به دلایل مشخصی، پروژه از پیشرفت قابل قبولی برای تکمیل در زمان وعده داده شده، برخوردار نیست.

 

پروژه احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر از سال ۱۳۸۷ آغاز شده و پس از ۱۵ سال همچنان نیمه‌تمام است.

 

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست