عملکرد اتحادیه های صنفی نیز همچون ادارات در سطح شهرستان

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:
عملکرد اتحادیه های صنفی نیز همچون ادارات در سطح شهرستان اثرگذار است/ نقش موثر رضایتمندی مردم از کسبه و اصناف در افزایش مشارکت در انتخابات

 

فرماندار اسلامشهر گفت: عملکرد مثبت یا منفی هر یک از اتحادیه های صنفی نیز همچون ادارات و ارگانهای مختلف در سطح شهرستان اثرگذار است و می تواند رضایتمندی یا نارضایتی مردم را به دنبال داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی که بمناسبت هفته گرامیداشت اصناف در جلسه اجلاس اتاق اصناف و در جمع روسای اتحادیه های شهرستان سخن می گفت ضمن تبریک روز ملی اصناف اظهار داشت: کسبه و اصناف به دلیل گستره و عمقی که در جامعه دارند در موضوعات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و… نیز می توانند ایفاگر نقش های جدی و اثربخش باشند.

وی با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سال جاری تصریح کرد: همانگونه که رضایتمندی مردم از خدمات و عملکرد دستگاههای دولتی می تواند در افزایش مشارکت مردم در انتخابات موثر باشد، رضایت عمومی از فعالیت کسبه و اصناف مختلف از جمله واحدهای خدماتی، توزیعی و… نیز می تواند در افزایش حضور مردم در پای صندوق های رای اثرگذار باشد.

فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مطالبه اقشار مختلف مردم در زمینه ضرورت رعایت حجاب و عفاف در جامعه بویژه در واحدهای صنفی گفت: روسای اتحادیه ها و متولیان امر در این حوزه نباید اجازه دهند عده قلیلی از متصدیان واحدهای صنفی با عدم رعایت حجاب، جامعه اصیل و مومن کسبه و بازاریان شهرستان اسلامشهر را زیر سوال ببرند.

وی همچنین به گلایه خانواده های مومن و مذهبی شهرستان درباره عدم عرضه پوشاک مناسب و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی در فروشگاههای لباس نیز اشاره کرد و ادامه داد: متاسفانه برخی آرایشگاههای زنانه نیز با انتشار تبلیغات ناهنجار و نامناسب در فضای مجازی ضمن بی توجهی به هشدارها اصرار بر تخلف دارند که باید نهادهای نظارتی ذیربط برخورد لازم با این افراد داشته باشند.

حبیبی در پایان گفت: با برگزاری جلسات تخصصی با حضور اعضای هیات مدیره اتحادیه های صنفی و مدیران مربوطه، موارد مطرح شده از سوی روسای اتحادیه های صنفی مورد بررسی قرار می گیرد.

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست