فرماندار اسلامشهر: اعضای شوراهای اسلامی باید مستقل تصمیم بگیرند

فرماندار اسلامشهر:
اعضای شوراهای اسلامی باید مستقل تصمیم بگیرند/ دوره آزمون و خطا گذشته و باید از تجارب اعضای شورا در ادوار گذشته استفاده کرد

فرماندار اسلامشهر گفت: اعضای شوراهای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان مردم باید مستقل تصمیم بگیرند و متناسب با اختیارات و وظایفی که دارند پاسخگو باشند.
به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،حسین حبیبی که در مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها که با حضور اعضای شش دوره شورای اسلامی شهر اسلامشهر برگزار شد سخن می گفت، ضمن تبریک روز ملی شوراها با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در ادوار گذشته شوراها شاهد بودیم که برخی ها نظرات و تصمیماتشان را با تحکم به اعضای شورا تحمیل می کردند.
وی با بیان اینکه تحمیل نظر و عقیده به اعضای شورا از سوی هر فردی باشد توهین به مردم و نمایندگان مردم در شورای شهر است، افزود: اگر بنا باشد موردی به اعضای شوراهای اسلامی در شهرهای شهرستان تحمیل شود بخاطر حفظ منافع مردم باید در مقابل آن تحمیل ایستاد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اینکه بهترین رویکرد در قبال شوراها احترام گذاشتن به رای مردم و نظر نمایندگان مردم است، تصریح کرد: شهرداران نیز باید بر مبنای اختیارات و وظایفی که دارند مستقلانه در چینش مدیران و موضوعات مدیریتی تصمیم بگیرند تا پاسخگوی تصمیماتشان باشند.
وی با بیان اینکه مردم از شوراهای اسلامی انتظارات زیادی دارند ادامه داد: پس از گذشت شش دوره از عمر شوراهای اسلامی شهر و روستا دوره آزمون و خطا گذشته و باید از تجارب اعضای شوراهای اسلامی در ادوار گذشته بخوبی استفاده کرد.
حسین حبیبی خاطر نشان کرد: با یک فکر و یک دست کارها پیش نمی رود و باید با احترام به تمام سلایق و فکرها و درس گرفتن از اشتباهات و تجارب ناموفق گذشته بهترین تصمیم ها را برای خدمت به مردم اتخاذ کنیم.
گفتنی است در بخش پایانی این مراسم که به همت شورای اسلامی و شهرداری اسلامشهر برگزار شد با اهدای لوح سپاس از اعضای شش دوره شورای اسلامی شهر اسلامشهر تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست