بازدید فرماندار اسلامشهر با همراهی مدیر کل آب و فاضلاب جنوب غرب استان تهران از روند احداث مخزن و چاه تامین آب شرب واوان

فرماندار اسلامشهر با همراهی عرفانی نسب مدیر کل آب و فاضلاب جنوب غرب استان تهران از روند احداث مخزن ۵هزارمتر مکعبی و احداث دو چاه تامین آب شرب واوان بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،حسین حبیبی در حاشیه این بازدید در سخنانی اظهار داشت: پیگیری های مستمر جهت تامین آب شرب مناطق شهری و روستایی شهرستان در ماههای پیش رو و ایام اوج ‌مصرف در حال انجام است.

وی با اشاره به پیشرفت ۴۵درصدی احداث مخزن ۵هزار مترمکعبی واوان گفت: در این بازدید تاکید شد تا با توجه به تامین اعتبار تکمیل این پروژه، تا شهریور ماه شاهد بهره برداری از آن باشیم.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه حفر دو چاه آب شرب نیز برای تامین آب شرب منطقه واوان در حال انجام است، افزود: با تکمیل این دو چاه که اعتبار یکی از آنها از محل مصوبات سفر رئیس جمهور تامین شده ۳۵ لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب شرب واوان افزوده خواهد شد.

وی همچنین به پیگیری صورت گرفته جهت رفع معضل قطعی آب شرب یکی از‌ مجتمع های واوان که در روزهای اخیر در شبکه های اجتماعی نیز انعکاس یافته بود گفت: مدیر آبفای واوان‌ماموریت یافت با پیگیری ویژه در اسرع‌وقت اقدامات لازم را جهت رفع کامل این قطعی آب که در برخی ساعات شبانه روز صورت میگیرد را انجام داده و گزارش این اقدامات را به اطلاع ساکنان مردم برساند.

فرماندار اسلامشهر در پایان از مردم اسلامشهر درخواست کرد تا با مصرف بهینه آب در ایام اوج مصرف همراهی لازم را داشته باشند تا شاهد قطعی و یا افت فشار آب شرب در شهرستان‌نباشیم.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست