فرماندار اسلامشهر: رضایتمندی نسبی از عملکرد شورای اسلامی شهر اسلامشهر وجود دارد

فرماندار اسلامشهر:

رضایتمندی نسبی از عملکرد شورای اسلامی شهر اسلامشهر وجود دارد

 

فرماندار اسلامشهر گفت: رضایتمندی نسبی از عملکرد شورای اسلامی شهر و به تبع آن از اقدامات شهرداری اسلامشهر وجود دارد با این حال برای جلب رضایتمندی بیشتر مردم باید ضعف ها را به حداقل رساند.

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،حسین حبیبی که در جمع اعضای شورای شهر اسلامشهر سخن می گفت ضمن تبریک روز ملی شوراها اظهار داشت: همه مردم اسلامشهر از اعضای شورای اسلامی شهر توقع خدمت و کار دارند و در سال جدید باید بیش از گذشته تلاش کنید چرا که کارهای روی زمین مانده زیاد است و فرصت خدمت به مردم نیز به سرعت به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه با انسجام و همدلی که در تیم مدیریتی شهرستان حاکم است علیرغم چالش ها و بحران هایی که در سال ۱۴۰۱ شاهد بودیم تحولات زیرساختی در اکثر حوزه ها صورت گرفت، ادامه داد: سال گذشته با وحدتی که در مجموعه شورای اسلامی و شهرداری اسلامشهر حاکم بود پروژه های زیرساختی و عمرانی همچون حفاری تونل و احداث ایستگاه مترو و کمربندی شمالی روند اجرایی مناسبی داشت و در بخش های خدماتی و فرهنگی نیز اقدامات مثبتی در شهر شاهد بودیم.

فرماندار اسلامشهر در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت حفظ استقلال شورای اسلامی شهر تاکید کرد و گفت: نظارت بر عملکرد شهردار و مجموعه مدیریت شهری بر عهده شورای اسلامی است و برای رفع ضعفها و انتقادات می توانید از ابزارهای قانونی که در اختیار دارید استفاده کنید.

وی با بیان اینکه مجموعه فرمانداری تاکنون در تصمیمات هیچ یک از شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان دخالت نکرده و از این پس نیز دخالت نخواهد کرد افزود: توصیه ما به اعضای شورای اسلامی شهرهای اسلامشهر، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی این است که برمبنای اختیار و وظایفی که دارند و اینکه باید در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشند فارغ از هرگونه فشار آنچه به صلاح شهر و مردم است تصمیم بگیرند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست