قدردانی فرماندار اسلامشهر از امام جمعه واوان

قدردانی فرماندار اسلامشهر از خدمات و تلاش های ۱۰ ساله حجة الاسلام محمدی در سنگر نماز جمعه واوان

🔹فرماندار اسلامشهر در پیامی از خدمات خالصانه و تلاش های ۱۰ ساله حجة الاسلام حمزه محمدی در سنگر نماز جمعه واوان قدردانی کرد.


🔹به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر متن پیام ‌حسین‌حبیبی بدین شرح است:

🔹حضرت حجة الاسلام والمسلمین حمزه محمدی
امام جمعه انقلابی و محبوب واوان
سلام علیکم
🔹بی شک حضور جنابعالی از سال ۱۳۹۳ در سنگر عبادی- سیاسی نماز جمعه واوان، تاکنون برکات فراوانی برای اقشار مختلف مردم واوان و اسلامشهر به همراه داشته است.
🔹ایراد خطبه های نافذ و پرشور در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی، جایگاه رفیع ولایت مطلقه فقیه و شخص رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، تبیین دستاوردها و خدمات ارزنده نظام در بخش های مختلف، طرح مسائل و مشکلات مردم و روشنگری های شجاعانه درخصوص فعالیت برخی مسئولان متخلف در دستگاههای اداری در سالهای گذشته توسط حضرتعالی هیچگاه از یادها فراموش نخواهد شد.
🔹حضور روحیه بخش و توان افزا در اردوهای جهادی و امداد رسانی به هموطنان سیل زده، زلزله زده و مصیبت دیده در استانهای مختلف، تلاش مستمر برای محرومیت زدایی و کمک به اقشار آسیب پذیر، حضور میدانی در کف خیابان برای مقابله با اغتشاشات سال ۱۳۹۸، انسجام بخشی بین نیروهای انقلابی و گروه های دلسوز مردمی، پیگیری های مستمر برای رفع مشکلات و کاستی ها از مسئولان ملی و استانی، همت عالی برای جذب اقشار مختلف مردم بویژه جوانان و نوجوانان و نخبه های حوزه های مختلف شما را به الگوی کم نظیر برای دلسوزان واقعی انقلاب اسلامی در شهرستان اسلامشهر مبدل ساخته است.
🔹همچنین صبر، شکیبائی و سعه صدر شما در برابر تمامی توهین ها،تهمتها، تخریبها و جسارتهای ناجوانمردانه در ۱۰ سال گذشته بویژه در اواخر دوره حضورتان در این جایگاه، نیز از جمله مواردی است که برای همگان درس آموز و الگو می باشد.
🔹حال در واپسین روزهای حضورتان در جایگاه رفیع «امام جمعه واوان» بر خود وظیفه می دانم از این خدمات خالصانه و تلاش های شبانه روزی حضرتعالی به عنوان امام جمعه انقلابی، جهادی، ولایتمدار، مردمی و محبوب واوان قدردانی و تشکر نمایم. ضمن تبریک انتصابتان به عنوان «امام جمعه جدید شهر قدس»، سلامتی و دوام توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند منان مسالت می نمایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست