نشست مشترک پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و وزیر نیرو به شهرستان اسلامشهر در دفتر خانه ملت برگزار شد

نشست مشترک پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و وزیر نیرو به شهرستان اسلامشهر در دفتر خانه ملت برگزار شد

 

نشست مشترک پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور و وزیر نیرو به شهرستان اسلامشهر با حضور مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی، حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهر، اردکانی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، عرفانی‌نسب مدیر عامل آبفای جنوب غربی استان تهران و جمعی از مدیران دیگر، در دفتر خانه ملت اسلامشهر برگزار شد.

در این نشست مهدی شریفیان با اشاره به نزدیکی فصل تابستان و ضرورت تأمین آب شرب و پیشگیری از قطع آب، گفت: خوشبختانه در جریان سفر رئیس‌جمهور و وزیر نیرو مصوبات خوبی برای ارتقاء زیرساخت‌های آب و فاضلاب پیش‌بینی شد که مدیران استانی و منطقه‌ای با جدیت بیشتری برای تحقق آنها تلاش کنند تا مردم شهرستان دغدغه خاطری برای تأمین آب نداشته باشند.

وی افزود: در زمینه تکمیل فاضلاب و استفاده بهینه از تصفیه‌خانه‌های شهرستان نیز تاکنون تنها ۲۰ درصد از کل شبکه‌های اصلی و فرعی فاضلاب اجرا شده که انتظار داریم در پیگیری تأمین منابع مالی و ارائه جدول زمان‌بندی اجرای طرح اهتمام بیشتری صورت پذیرد؛ چرا که در برخی موارد هزینه انشعاب فاضلاب از مردم اخذ شده اما اقدامی صورت نگرفته است.

در ادامه نیز حسین حبیبی فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن ارائه گزارشی از اقدامات مجموعه مدیریت شهرستان برای پیشگیری از بروز تنش آبی، خواستار تأمین به‌هنگام آب شرب و کشاورزی و همچنین ارتقاء کیفیت آب در منطقه مسکن مهر و واوان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست