نقش کم نظیر خبرنگاران و اصحاب رسانه در امید آفرینی در جامعه

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:
نقش کم نظیر خبرنگاران و اصحاب رسانه در امید آفرینی در جامعه/ حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه عامل اقتدار ایران اسلامی خواهد بود

فرماندار اسلامشهر گفت: در شرایطی که دشمنان و جریانات ضد انقلاب جنگ رسانه ای تمام عیاری را با هدف ناامید ساختن مردم از آینده کشور راه انداخته اند، خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش کم نظیری در زمینه «امید آفرینی» در جامعه بر عهده دارند.
به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،حسین حبیبی در نشستی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه سخن می گفت از تلاش ها و زحمات خبرنگاران جهت انعکاس مسائل و مشکلات مردم و همچنین پوشش خبری خدمات ارائه شده توسط دستگاههای مختلف در سال گذشته قدردانی کرد و گفت: در سال 1401 با همراهی رسانه ها حوادثی که می توانست به یک بحران تبدیل شده و امنیت روانی جامعه را مخدوش سازد، بخوبی مدیریت شد.
وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در اسفندماه سال جاری به اهمیت برگزاری خوب و سالم انتخابات و مشارکت گسترده مردم در پای صندوق های رای اشاره کرد و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه بی تردید عامل اقتدار ایران اسلامی و به تعبیر مقام معظم رهبری «مظهر قدرت ملی» ما خواهد بود.
فرماندار اسلامشهر ادامه داد: خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند با انتشار دستاوردها و خدمات ارائه شده در بخش های مختلف در برابر سیاه نمایی ها و تخریب هایی که دشمنان در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای انجام می دهند به برگزاری باشکوه انتخابات کمک کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهم اقدامات انجام شده در سال گذشته در شهرستان پرداخت و گفت: با آگاهی، صبر و همراهی مردم عزیز اسلامشهر و وحدت و همدلی حاکم بر شهرستان، تحول زیر ساختی در بسیاری از بخش ها در شهرستان آغاز شده و ان شاءا… در سال جاری شاهد بهبود شرایط و رشد خدمات دهی به مردم در اکثر حوزه ها خواهیم بود.
گفتنی است در این نشست که با ضیافت افطار همراه بود خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز به بیان دغدغه ها و نقطه نظراتشان در حوزه های مختلف پرداختند،ضمنا در این جلسه مدیر مسئول پایگاه خبری آرات نیوز محمدجواد محمودیان حضور داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست