پیام فرماندار اسلامشهر بمناسبت آغاز هفته گرامیداشت قوه قضائیه

پیام فرماندار اسلامشهر بمناسبت آغاز هفته گرامیداشت قوه قضائیه

فرماندار اسلامشهر در پیامی فرا رسیدن هفته گرامیداشت قوه قضائیه را به رئیس دادگستری شهرستان، دادستان اسلامشهر، مسئول حوزه قضائی چهاردانگه و کلیه کارکنان مجموعه قضائی شهرستان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر متن پیام تبریک حسین حبیبی بدین شرح است:
قوه قضاییه نقش ارزنده‌ای در زمینه برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی، دفاع از مظلومان، صیانت از کرامت انسانی و همچنین حراست از آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی برعهده دارد.
نامگذاری یکم تا هفتم تیر به نام هفته قوه قضائیه نیز همه ساله فرصت مغتنمی را برای تکریم از خادمان و تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر و نقش ارزشمند دستگاه قضایی در جامعه فراهم می سازد.
بدینوسیله ضمن گرامیداشت یاد شهید مظلوم آیت ا… دکتر بهشتی و شهدای فاجعه تروریستی هفتم تیر، فرا رسیدن هفته گرامیداشت قوه قضائیه را به رئیس دادگستری شهرستان، دادستان اسلامشهر، مسئول حوزه قضائی چهاردانگه، قضات، دادیاران، دادرسان، کارکنان شاغل در مجموعه قضایی شهرستان و اعضای شوراهای حل اختلاف تبریک عرض نموده، موفقیت روز افزون این عزیزان را در برقراری عدل و قسط، حمایت از مظلومان، برخورد قاطع با مجرمان و متخلفان و پاسداری از قانون از درگاه خداوند منان مسالت می نمایم.

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست