پیام فرماندار اسلامشهر بمناسبت روز ملی صنعت و معدن

پیام فرماندار اسلامشهر بمناسبت روز ملی صنعت و معدن

 

فرماندار شهرستان اسلامشهر در پیامی دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به صنعتگران، تولیدکنندگان و کار آفرینان شهرستان تبریک گفت.

 

به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر، متن پیام تبریک حسین حبیبی بدین شرح است:

در تقویم رسمی کشور دهم تیرماه به عنوان روز ملی «صنعت و معدن» نامگذاری شده است. بی تردید این حوزه مهم و استراتژیک از نقش تعیین کننده و اساسی در تحقق رشد تولید و بهبود شاخص‌های اقتصادی برخوردار است.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)علاوه بر نامگذاری امسال با عنوان «مهار تورم و رشد تولید» در سالهای اخیر و مقاطع مختلف بارها بر اهمیت و جایگاه مساله تولید در بخش های صنعت و کشاورزی و حمایت از آن که تاثیر مستقیمی بر بهبود معیشت مردم، ایجاد اشتغال و رشد تولید دارد تاکید داشتند.

با آغاز فعالیت دولت دکتر رئیسی نیز حمایت از صنایع بزرگ، متوسط و زودبازده و همچنین احیاء واحدهای راکد و تعطیل نیز در دستور کار دولت سیزدهم قرار گرفت و بیش از 3300 واحد تولیدی راکد در دو سال اخیر احیا شد.

شهرستان اسلامشهر نیز به دلیل برخورداری از 144 واحد صنعتی بزرگ و 5200 واحد تولیدی کوچک و متوسط از قطب های صنعتی استان تهران محسوب شده و امروز به دلیل برخورداری از این ظرفیت قابل توجه صنعتی و تولیدی بسیاری اسلامشهر را «شهرستان جهادگران تولید» می شناسند.

در دو سال گذشته با راه اندازی برنامه ابتکاری «چهارشنبه ها با تولید» تلاش کردیم تا با حضور در واحدهای صنعتی و تولیدی با همراهی اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، به حل مسائل و مشکلات این واحدها کمک کنیم که این روند در سال جاری نیز تداوم خواهد داشت.

بدینوسیله فرارسیدن دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن را به صنعتگران، تولیدکنندگان، کار آفرینان، مدیریت و کارکنان اداره صمت اسلامشهر و تمامی فعالان مرتبط با عرصه تولید و صنعت اسلامشهر که صادقانه در راستای رشد تولید، خودکفایی و اعتلای ایران اسلامی تلاش می کنند، تبریک عرض می‌نمایم.

 

پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر محمدجوادمحمودیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست