‍ پاقدم خوب مربی ایرانی برای تیم

‍ پاقدم خوب مربی ایرانی برای تیم

دومینیک تیم در یکی از بهترین نمایش‌های خود طی چند ماه گذشته در دو ست پیاپی ریشار گسکه فرانسوی را شکست داد و به دور دوم مسترز مونته‌کارلو رسید.

تنیس‌باز اتریشی در این دیدار یاد روزهای اوجش را زنده کرد و حریف کهنه‌کار خود را با حساب ۶-۱ و ۶-۴ از پیش رو برداشت تا بعد از مدت‌ها بار دیگر طعم پیروزی را در یک مسترز ۱۰۰۰ امتیازی بچشد.

مرد سوم سابق تنیس جهان چند روز پیش در پی کسب نتایج ضعیف با مربی خود نیکلاس ماسو قطع همکاری کرد و بنیامین ابراهیم‌زاده را به خدمت گرفت. او حالا امیدوار است با این تغییر در کادر فنی خود طلسم ناکامی‌هایش را بشکند و همانند سال ۲۰۱۹ که مدت کوتاهی بعد از آغاز همکاری با ماسو موفق به قهرمانی در ایندین ولز شد به روزهای خوب خود برگردد.

ابراهیم‌زاده که سابقه بازی برای تیم دیویس کاپ ایران را دارد، قرار است فعلا برای مدتی بصورت آزمایشی با قهرمان پیشین اوپن آمریکا همکاری کند‌.

در کارنامه این مربی ۴۳ ساله ایرانی-آلمانی همکاری با انجلیک کربر زن شماره یک اسبق تنیس جهان و الیز کورنه فرانسوی دیده می‌شود.

محک جدی تیم اما در مرحله بعد است که او باید در مقابل یکی از بازیکنان جوان و آینده‌دار تنیس مردان یعنی هولگر رونه دانمارکی به میدان رود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست