[ Photo ] فرماندار اسلامشهر: دخالت اعضای شورا و افراد غیر مسئول در عزل و نصب مدیران شهرداری ها پذیرفتنی نیست

 

فرماندار اسلامشهر:
دخالت اعضای شورا و افراد غیر مسئول در عزل و نصب مدیران شهرداری ها پذیرفتنی نیست

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه دخالت اعضای شورا و افراد غیر مسئول در عزل و نصب مدیران شهرداری ها پذیرفتنی نیست، گفت: هیچ فردی در این زمینه حق دخالت و اعمال نظر ندارد چرا که در نهایت این شهردار است که باید پاسخگوی عملکرد خود و مدیرانش باشد.
به گزارش پایگاه خبری آرات نیوز اسلامشهر،حسین حبیبی که در جمع اعضای شورای اسلامی شهرهای چهاردانگه و احمدآباد مستوفی سخن می گفت ضمن تبریک روز ملی شوراها از تلاش و زحمات نمایندگان مردم قدردانی کرد و اظهار داشت: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا از جمع مردم بین مسئولان حضور یافته اند تا مطالبات مردم را پیگیری کنند.
وی با بیان اینکه عملکرد ضعیف برخی از اعضای شوراهای اسلامی در دوره های گذشته به ویژه در نخستین دوره شوراها ذهنیتی منفی از شوراهای اسلامی ایجاد کرده افزود: تغییر این ذهنیت با تلاش و خدمت صادقانه و کار بی منت برای مردم امکان پذیر است.
فرماندار اسلامشهر در ادامه تسهیل گری در امور مردم و باز کردن گره ها برای خدمات دهی مناسب توسط شهرداری ها را از دیگر وظایف شوراها عنوان کرد و گفت: مردم ما منصف و قانع هستند و اگر ببینند از تمامی ظرفیت ها برای کار و ارائه خدمات در بخش های مختلف استفاده می شود رضایتمندی آنان نیز حاصل خواهد شد.
وی با بیان اینکه در سال گذشته در هیات تطبیق فرمانداری تلاش کردیم تا مصوبات شوراهای اسلامی در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد تا خللی در امور جاری شهرداری ها ایجاد نشود، تصریح کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۲ با همت و تلاش اعضای شوراهای اسلامی شاهد رشد و آبادانی بیش از پیش شهرهای شهرستان و ارتقاء سطح خدمات دهی به مردم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست